Witamy na wspólnej stronie PSP 22 oraz PG 2 czyli ZSP nr 4 w Wałbrzychu!Witamy na wspólnej stronie PSP 22 oraz PG 2 czyli ZSP nr 4 w Wałbrzychu!::link do logowania do mobidziennka : https://zsp4walbrzych.mobidziennik.pl/dziennik

Aktualności

20 kwietnia 2017 20:49 | Aktualności

II Konkurs Edukacyjny „Z rodzinnego Archiwum”

W siedzibie Archiwum Państwowego Oddział w Kamieńcu Ząbkowickim odbyła się Gala Laureatów II EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU EDUKACYJNEGO „Z rodzinnego archiwum” pod honorowym patronatem Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. W gali wzięły udział dwie uczennice - Martyna Dużyńska i Maja Barcikowska - z klas III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 22 w Gminnym Zespole Szkół w Wałbrzychu, które znalazły się w gronie zwycięzców etapu powiatowego. Uczestnicy gali mieli okazję zapoznać się z pracą Archiwum Państwowego podczas warsztatów, w czasie których m.in. czerpali papier, lakowali i pieczętowali dokumenty oraz samodzielnie wykonywali pudełka oraz notesy. Po warsztatach wręczone zostały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Z dumą informujemy, że Maja Barcikowska zdobyła wyróżnienie w II REGIONALNYM KONKURSIE EDUKACYJNYM „Z rodzinnego archiwum” za pracę „Album mojej rodziny!”.

Gratulujemy laureatkom konkursu, rodzicom oraz opiekunom!

Przeczytano: 725 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: