22 czerwca 2018 12:51 | Aktualności

Dzień Zdrowia i Profilaktyki

Dnia 21.06.18 w ZSP nr 4 odbyło się podsumowanie Programu Profilaktycznego "Trzymaj Formę"

Klasy uczestniczyły w watsztatach na temat zdrowego odżywiania . W oparciu o zasady prawidłowego odżywiania przygotowywały zdrowe śniadanie , które zaprezentowały podczas finału na sali gimnastycznej. Oprócz smacznego, zdrowego śniadania podczas finału odbyła się również prezentacja i konkurs na temat prawidłowego odżywiania, Uczniowie wykonali plakaty oraz haasła na temat zdrowia i utrzymywania formy. Uczestniczyli również w rozwiązywaniu quizu.

Podczas dnia Zdrowia i Profilaktyki w szkole odbyły się konkursy sportowe w które aktywnie włączyli się nauczyciele.

Największą wiedzą na temat zdrowia i profilaktyki pochwalioła się klasa IVb . Na drugim miejscu uplasowała się IV a, trzecie zdobyła VI a i tuż za nią VIb .

Na koniec wszycy zjedli smaczne śniadanie oraz nagrody pochodzące e ekologicznego gosporarstwa.

Gratulujemy wszystkim zdobycia wiedzy, dziękujemy za zaangażowanie i wierzymy że zmienią się nam nawyki żywieniowe i nadchodzące wakacje spędzać będziemy aktywnie .

Więcej zdjęć w galerii oraz zakładce trzyymaj formę