22 października 2017 14:57 | Aktualności

Majsterkowo

Uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w zajęciach "Majsterkowo" organizowanych przez Castoramę. Dzieci poszerzyły swoje wiadomości związane z obróbką drewna i pracą tartaku - obejrzały film edukacyjny "Od drzewa do deski", a następnie same wykonywały skrzynkę na narzędzia, którą dekorowały według własnego pomysłu. Wielką niespodzianką było to, że bez większych oporów uczniowie brali młotek, gwoździe i z wielką pasją wbijali gwoździe w zaznaczone miejsca desek. Ile było radości w tym, że coś z tego wbijania, łączenia elementów powstaje. Bardzo dziękujemy organizatorom zajęć za wspaniały pomysł rozwijania praktycznych zdolności dzieci oraz pani Anetce i mamie Martyny Boguszewskiej za umożliwienie nam udziału w tych zajęciach.