03 października 2017 09:28 | Aktualności

Konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

Dnia 29 września w ramach obchodów VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbył się w naszej szkole Konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia ZSP nr 4 w Wałbrzychu” w kategoriach klas IV-V; VI-VII szkoły podstawowej i II- III gimnazjum.

W każdej klasie najpierw zostały przeprowadzone eliminacje. Uczniowie, którzy bezbłędnie wykonali zadania  przystąpili do finału konkursu. oraz otrzymali Certyfikat  Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Laureatami konkursu zostali:

w kat. kl. IV-V

I miejsce- Natalia Łęgowska z kl. Va

II miejsce- Malwina Paprotna z kl. Vb

III miejsce- Dawid Zdrojek z kl. Va i Martyna Leśniak  z kl. Va

w kat. kl. VI-VII

I miejsce- Mikołaj Barcikowski z kl. VII b

II miejsce- Pavlo Untilow z kl. VII a

III miejsce- Maja Piątkowska z kl. VI b

w kat. kl. II- III gimnazjum

I miejsce- Laura Dabic kl. III b

II miejsce- Paulina Trzcińska z kl. III b

III- miejsce- Mateusz Gerwatowski z kl. III b i Klaudia Pierlejewska z kl. III b

Uczniowie otrzymali nagrody w postaci zaproszeń na kręgielnie, basen, jacuzzi, siłownię, rejs statkiem po Jeziorze Bystrzyckim ufundowane przez Restaurację- Hotel MARIA w Wałbrzychu oraz wejściówki na basen ufundowane przez SC Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne AQUA- ZDRÓJ.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a  wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

tekst ACh --foto Patryk Molka, Mateusz Gerwatowski