25 września 2017 21:58 | Aktualności

Relacja z festynu rodzinnego

Dnia 22.09.2017 w naszej szkole odbył się Festyn rodzinny.

Mieszkańcy dzielnicy Stary Zdrój uczestniczyli w wielu atrakcjach jak: dmuchana zjeżdżalnia, zabawy sportowo-rekreacyjne, strzelanie z łuku czy konkursy wokalne i plastyczne. Mieli okazję degustować kiełbasę z grila, chleb ze smalcem i ogórkiem, watę cukrową i domowe wypieki.  Najmłodsi mogli zamienić się w bajkową postać malując swoje twarze w fantazyjne wzory. Festyn ubarwiały występy taneczne uczniów ZSPnr4, pokaz footballu amerykańskiego Minersów z Wałbrzycha. Ku uczczeniu pamięci wieloletniego nauczyciela szkoły i sędziego piłkarskiego Michela Nykiela odbył się turniej piłkarski.

W czasie festynu Prezydent miasta Wałbrzycha Pan Roman Szełemej uroczyście otworzył nowy plac zabaw dla dzieci.

Wyniki konkursów
,, Moja Mama piecze najlepsze ciasta˝.
I miejsce zajęła mama Karoliny Wroś
II miejsce mama Martina Fiedenia

Mamom dziękujemy za słodkie delicje

W rodzinnym turnieju sportowym
I miejsce zajęli: Maja Pytlowska i Kamil Pytlowski
II miejsce Daria Kotowska i Edyta Kotowska,
III miejsce Nikola Chojnacka i Krystian Chojnacki
IV miejsce Dorota Smoczyńska i Klaudia Piątkowska
V miejsce Anna i Magda Siedlarek.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do zabawy za rok.

foto: Patryk Molka