23 września 2017 20:35 | Aktualności

Dzień bez samochodu

W piątek 22 września 2017 r.uczniowie naszej szkoły wzięli udział w europejskiej akcji „Dzień bez Samochodu”. Wałbrzyskie obchody Dnia bez Samochodu rozpoczęły się spotkaniem rowerzystów na placu Magistrackim skąd ulicami w eskorcie policji cykliści wyruszyli do Aqua Zdroju. Uczniowie po raz kolejny włączyli się w akcję promującą ograniczenie ruchu pojazdów spalinowych w miastach. Reprezentowali nas: Klaudia Kozłowska, Mikołaj Barcikowski, Krystian Chojnacki i Michał Sokołowski z klasy VIIb oraz Krzysztof Borowski i Wiktoria Jędrasik z klasy IIIb gim. wraz z p.Dorotą Cichy.