23 czerwca 2017 18:45 | Aktualności

Akcja "Jabłko czy cytryna"

20 CZERWCA, CZYLI TUŻ PRZED WAKACJAMI ZORGANIZOWALIŚMY DLA UCZNIÓW KLAS I - III AKCJĘ "JABŁKO, CZY CYTRYNA". WRAZ Z POLICJANTAMI OBDAROWYWALIŚMY WZOROWYCH KIEROWCÓW JABŁKAMI, A TYCH, KTÓRZY ZAPOMNIELI, ŻE PO MIEŚCIE NIE JEŹDZIMY WIĘCEJ NIŻ 50 KM/GODZ. -GRUBYM PLASTREM KWAŚNEJ CYTRYNY, ABY TROCHĘ OCHŁONĘLI I ZDJĘLI NOGĘ Z GAZU. NIESTETY, SĄ WŚRÓD KIEROWCÓW PIRACI DROGOWI! JEDEN Z NICH MUSIAŁ ZJEŚĆ AŻ DWA PLASTRY CYTRYNY! MAMY NADZIEJĘ, ŻE TO TROCHĘ OSTUDZI JEGO RAJDOWE ZAPĘDY, A NASZA AKCJA PRZYCZYNI SIĘ DO BARDZIEJ BEZPIECZNYCH WAKACJI. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY POLICJANTOM ZA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TEMATU I ZA MOŻLIWOŚĆ MIERZENIA PRĘDKOŚCI SAMOCHODÓW, BO BYŁO TO DLA NASZYCH UCZNIÓW NOWE DOŚWIADCZENIE.