05 czerwca 2017 20:40 | Aktualności

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki ze spotkania rodzinnego przy ognisku, które odbyło się w piątek, 2 czerwca br. w godzinach popołudniowych. Tego dnia, już od rana , dzieci z oddziału przedszkolnego, były bardzo podekscytowane i nie mogły doczekać się końca zajęć, kiedy to wspólnie z rodzicami będą obchodziły swoje święto. Bardzo pomocny okazał się pan radny Anatol Szpur, przygotował  i rozpalił ognisko, przy którym dzieci wraz z rodzicami piekły kiełbaski  i ziemniaki. Zaproszenie na rodzinny piknik przyjęła także pani dyrektor Mariola Rząsowska.
Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym milusińskim i ich bliskim. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć.