28 maja 2017 20:23 | Aktualności

Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 26.05.br. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach mam i tatusiów, zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.