11 maja 2017 07:30 | Aktualności

Uczniowie klas 0 - III w teatrze

8 maja uczniowie klas 0 - III uczestniczyli w wyjściu do Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju w przedstawieniu przygotowanym przez Teatr Współczesny z Krakowa pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Przedstawienie bardzo podobało się uczniom, a szczególnie efekty dźwiękowe i wzrokowe. Uczniowie mogli także kolejny raz pozachwycać się pięknymi wnętrzami teatru. Widowisko miało na celu zachęcić uczniów do przeczytania książki pod tym samym tytułem oraz uwrażliwić na potrzeby zwierząt. Po wizycie w teatrze był czas na spacer po Parku Zdrojowym oraz na popróbowanie wód leczniczych w tamtejszej pijalni.