11 kwietnia 2017 14:51 | Aktualności

Klasa II b w bibliotece.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który przypada na 2 kwietnia w dniu urodzin H. Ch. Andersena, uczniowie klasy II b odwiedzili bibliotekę „Pod Atlantami”. Poznali działy biblioteki oraz lekarza książek, czyli panią introligator. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się winda do przewożenia zamówionych książek oraz książki dla osób niewidomych pisane brajlem. Na kolejną wizytę jesteśmy umówieni na 8 maja. Wtedy dokładnie poznamy pracę introligatora. W drodze do i z biblioteki przyglądaliśmy się także kamieniczkom w Rynku, poznaliśmy nazwy niektórych z nich.